Efektywny środek do usuwania Smoły

Hansa Środek do usuw. smoły 1kg pellet

Indeks katalogowy: HA/GSDS-1

  • Dostępność: Dostępne
  • Czas dostawy: Czas wysyłki: 1-2 dni
  • Dostawa: od 11,50 zł (ORLEN Paczka - punkty i kioski)
62,59 zł brutto / szt. 50,89 zł netto + 23% VAT / szt.
Dostępne rozmiary, kolory lub warianty (Indeks handlowy lub miniaturka):

Opis

EFEKTYWNY ŚRODEK DO USUWANIA SMOŁY 1,0kg - SKUTECZNY PREPARAT - SKONCENTROWANY GRANULAT - PELLET

 

 
NAJSKUTECZNIEJSZY NA RYNKU ŚRODEK DO CZYSZCZENIA I ZAPOBIEGANIA ZATYKANIU SIĘ KOMINÓW, PIECYKÓW, KOMINKÓW I INNYCH URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH

 

    Skuteczność granulatu do usuwania smoły potwierdzona badania laboratoryjnymi. To efektywny i nieszkodliwy sposób, aby zachować czystość podstawowych elementów urządzenia grzewczego. W składzie preparatu znajduje się specjalna mieszanka kryształów, która podczas spalania wydziela substancje katalizujące proces spalania i rozkładające nawet najmniejsze tworzące się połączenia smoły. Elementy urządzenia grzewczego pozostają czyste, co gwarantuje efektywną pracę i przepuszczalność cieplną. Przy regularnym stosowaniu preparatu nie trzeba obawiać się o jakość codziennie stosowanego granulatu: system grzewczy pozostanie czysty, koszty ogrzewania nie zwiększą się, a urządzenie przez długi czas będzie działało pełną mocą.
 

Na świecie są tysiące producentów granulatów drzewnych. Dlatego też każdy stara się wyróżnić na tle innych, tworzyć lepsze granulaty o wyższej jakości. A więc granulaty różnią się składem, rodzajem drewna użytego do produkcji, proporcjami użytego drewna, sposobem produkcji. Wysoka jakość granulatu, niska zawartość popiołów bezpośrednio warunkuje pracę urządzeń grzewczych, w których stosowany jest granulat, efektywność grzewczą i długowieczność urządzenia. Jedynie poprzez używanie granulatu najwyższej jakości można osiągnąć największą efektywność urządzenia grzewczego oraz zapewnić płynną i nieprzerwaną pracę urządzenia.W zależności od jakości granulatu zawartość popiołów wynosi od 0,5 do 3 proc. Im zawartość popiołów jest wyższa, tym większa ilość smoły pozostaje wewnątrz urządzenia po spaleniu. Smoła zakłóca pracę urządzenia, zwiększa koszty opałowe, zmniejsza współczynnik opłacalności. Najbardziej cierpią na tym: palnik, wymiennik ciepła i komin – elementy urządzenia bezpośrednio warunkujące jego pracę. Gdy nie są czyste może to spowodować zaburzenie pracy całkiem nowego urządzenia. Straty wyrządzone przez materiał opałowy złej jakości nie będą uważane za uszkodzenie objęte gwarancją urządzenia grzewczego i producent nie zgodzi się na bezpłatne usunięcie uszkodzenia.

 

Nie można ocenić jakości granulatu ani wizualnie, ani po zaledwie kilku użyciach. Można to zaobserwować jedynie po dłuższym stosowaniu granulatu. A jeśli korzystamy z różnych granulatów? Wówczas nie uda się stwierdzić, co uszkodziło urządzenie grzewcze. Urządzenie można uchronić od wspomnianych zagrożeń, stosując granulat do usuwania smoły, mający dodatkowe właściwości zabezpieczające i czyszczące.

 

UŻYCIE

Urządzenie rozpalane Czyszczenie Zapobieganie
paliwen stałym o mocy do 18÷20 kW Wsypać 1 kg granulatu do usuwania smoły

Wsypać 250 g granulatu do usuwania smoły za każdym razem po spaleniu 100 kg paliwa

paliwen stałym o mocy ponad 18÷20 kW Wsypać 2 kg granulatu do usuwania smoły

Wsypać 500 g granulatu do usuwania smoły za każdym razem po spaleniu 200 kg paliwa

 

 

 

 

 
   

Zobacz także

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...

Koszty dostawy

ORLEN Paczka - automaty i stacje Orlen : od 13,00 zł
ORLEN Paczka - punkty i kioski : od 11,50 zł
InPost Paczkomaty 24/7 : od 18,99 zł
Przesyłka paletowa : od 233,70 zł
Przesyłka kurierska gabarytowa : od 79,83 zł
Przesyłka kurierska : od 24,48 zł

Zapytaj o produkt