Wentylator łazienkowy dwubiegowy

Wentylator dwubiegowy

 

Wentylator dwubiegowy jest urządzeniem przeznaczonym do ciągłej pracy. Znajduje zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych. W zależności od projektu i konstrukcji instalacji wentylator dwubiegowy może być zamontowany do szybu wentylacyjnego lub podłączony do okrągłego kanału wentylacyjnego. 

 

W zależności od modelu wentylator dwubiegowy może być uruchomiony ręcznie przez użytkownika lub uruchamiać się automatycznie w odpowiedzi na dane dostarczane do sterownika urządzenia przez wybrane czujniki – czujnik wilgotności powietrza, czujnik ruchu. To przekłada się na wszechstronność oferowanych rozwiązań oraz wysoki komfort ich użytkowania.
 

Wentylator łazienkowy dwubiegowy: Oferta Polwent24

 

Jako dostawca rozwiązań z zakresu wentylacji oferujemy wentylatory dwubiegowe marki VENTS. VENTS to krajowy lider branży, który od lat zapewnia użytkownikom dostęp do innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalnej wentylacji dla domu i obiektu przemysłowego. Oferowane wentylatory dwubiegowe pasują do kanałów o średnicy 100, 125 lub 150 mm. Charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością, przy jednoczesnej energooszczędnej i cichej pracy. 

 

Wentylator łazienkowy dwubiegowy VENTS to produkt, który w sposób bezkonkurencyjny wpisuje się w oczekiwania stawiane elementom wyposażenia nowoczesnych wnętrz. Cechuje go atrakcyjne wzornictwo oraz wykonanie z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów, którym wentylatory łazienkowe zawdzięczają doskonałą prezencję, trwałość i odporność na działanie czynników niszczących. 

 

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na wentylatory dwubiegowe, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści Polwent24 z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze urządzeń wentylacyjnych, które najlepiej sprawdzą się w Twoim wnętrzu.  

 

Sprawdź również nasze wentylatory do łazienki z czujnikiem wilgoci, oraz wentylatory z czujnikiem ruchu.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (9)
dwubiegowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: