Nasady kominowe wentylacyjne - nasady na komin wentylacyjny

 

Nasady kominowe wentylacyjne

 

Nasady kominowe wentylacyjne znajdują zastosowanie jako zakończenie przewodów wentylacyjnych, czy spalinowych oraz w specjalnych konstrukcjach jako wspomaganie kominów dymowych. Jej zadaniem jest wspomaganie ciągu kominowego oraz ochrona przewodów przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nasada na komin wentylacyjny jest rekomendowana wszędzie tam, gdzie dla zapewnienia optymalnej wymiany powietrza w pomieszczeniach niezbędne jest wspomaganie wentylacji grawitacyjnej. 

 

Wysokiej jakości nasada kominowa wentylacyjna jest komponentem wykonanym z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów. To gwarantuje jej wysoką sprawność oraz trwałość i odporność na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych. Obrotowe nasady kominowe są projektowane i wykonywane w taki sposób, aby zapewniać wysoką sprawność instalacji odprowadzającej niezależnie od warunków atmosferycznych. 

 

Nasada na komin wentylacyjny: Co możemy zaoferować?

 

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla systemów kominowych, systemów wentylacji, rekuperacji oraz systemów dogrzewania gorącym powietrzem i klimatyzacji. W stałym asortymencie posiadamy nasady na komin w różnych rozmiarach i wariantach. To pozwala na bezkompromisowy dobór zakończeń do średnicy pozostałych komponentów instalacji, w szczególności przewodów odprowadzających spaliny z pieców opalanych gazem lub olejem. 

 

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Każda nasada na komin wentylacyjny dostępna w naszym sklepie to wyrób o potwierdzonej jakości i trwałości. Od lat współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami komponentów do wentylacji i klimatyzacji. 

 

Sprawdź również naszą ofertę na: szczotki do czyszczenia komina, wentylatory łazienkowe z czujnikiem wilgoci czy wentylatory łazienkowe z czujnikiem ruchu.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (10)
Kominy wentylacyjne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: