Wentylatory

Wentylatory ścienne przemysłowe, zewnętrzne, wewnętrzne

 

Wentylatory ścienne stosowane w instalacjach wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej, czy w systemach DGP (dogrzewania gorącym powietrzem) wymuszają pożądany obieg powietrza, dzięki czemu zużyte powietrze jest efektywnie wywiewane z pomieszczeń i zastępowane świeżym. Powietrze może być przetłaczane pomiędzy pomieszczeniami lub zasysane z zewnątrz do wewnątrz. W pierwszym przypadku za ruch powietrza odpowiadają wentylatory ścienne lub sufitowe.

Wentylatory ścienne znajdujące zastosowanie w instalacjach wentylacji i systemach DGP (dogrzewania gorącym powietrzem) różnią się pod względem konstrukcji. To pozwala na ich dobór adekwatnie do potrzeb danego obiektu, a w rezultacie jego efektywne wentylowanie, czy dogrzewanie.

 

Wentylator ścienny: Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem

 

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów Sklep polwent24.pl oferuje szeroki wybór wentylatorów ściennych. W stałym asortymencie posiadamy rozwiązania dedykowane do instalacji w obiektach różnego przeznaczenia - mieszkalnych, użytkowych, przemysłowych i komercyjnych. Znajdziecie tu Państwo między innymi wentylatory kanałowe, osiowe, wentylatory dachowe, i wentylatory kominkowe. Oferujemy również szeroki wybór wentylatorów domowych i łazienkowych. W tej kategorii ważne miejsce zajmuje wentylator ścienny. Ofertę polwent24.pl uzupełnia szeroki wybór profesjonalnych akcesoriów.

Inwestorów poszukujących wentylatorów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi produktami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najbardziej optymalnego urządzenia wentylacyjnego do Państwa potrzeb.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (209)
Wentylatory
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: