Kanały / kształtki wentylacyjne ocynkowane

Kanały wentylacyjne ocynkowane 

 

Stworzenie prawidłowo działającej wentylacji wymaga odpowiednich materiałów. Kanały wentylacyjne ocynkowane, podobnie jak kształtki i złączki ocynkowane to gwarancja prawidłowo działającego systemu wentylacyjnego na długie lata. Wykonanie kanałów, kształtek i złączek z blachy ocynkowanej umożliwia ich zastosowanie w nietypowych miejscach, także w warunkach zwiększonej wilgotności powietrza. To daje możliwość realizacji instalacji cechujących się wysokimi parametrami użytkowymi, a także trwałością i odpornością na degradujące oddziaływanie czynników zewnętrznych. 

 

Kanały, kształtki, złączki ocynkowane: Komponenty ocynkowane w naszej ofercie

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom profesjonalnych zespołów monterskich oferujemy szeroki wybór kanałów i kształtek wentylacyjnych ocynkowanych, a także złączek. W stałym asortymencie posiadamy kanały, kształtki i złączki okrągłe i prostokątne o różnych  średnicach i przekrojach:

  • ∅ 80 mm, 

  • ∅ 100 mm,

  • ∅ 125 mm,

  • ∅ 150 mm, 

  • ∅ 160 mm,

  • ⎕ 150x50 mm,

  • ⎕ 200x90 mm.

To pozwala na kompleksową realizację projektów z zachowaniem wysokiej jakości wszystkich komponentów. Nasze kanały, kształtki i złączki ocynkowane znajdują zastosowanie w instalacjach przemysłowych, obiektach komercyjnych, sportowych i mieszkalnych. To elementy chętnie wykorzystywane przez projektantów i wykonawców instalacji wentylacji. Cieszą się również bardzo dużym uznaniem inwestorów, którym zależy na jak najdłuższej bezawaryjnej pracy instalacji.

 

Klientów poszukujących komponentów ocynkowanych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Dla Państwa wygody kształtki pogrupowaliśmy wraz z przewodami i złączkami, z którymi są kompatybilne rozmiarowo. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na kanały wentylacyjne pcv.

 

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (34)
Kanały i kształtki ocynkowane
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: