O nas

 

Polwent sp. z o.o. - wentylacja to nasz świat.pinwheel-1716620

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą elementów systemów kominowych, systemów wentylacji, rekuperacji i systemów DGP (dogrzewania gorącym powietrzem) oraz klimatyzacji. Dzięki ponad 15 letniemu doświadczeniu osób tworzących naszą kadrę zapewniamy fachową i kompleksową obsługę naszych klientów.

Nie ograniczamy się tylko do standardowych rozwiązań, staramy się iść z duchem czasu, wprowadzając do naszej oferty rozwiązania nowoczesne, zgodne z najnowszymi trendami w rozwoju branży wentylacyjnej.

Naszą dewizą jest całkowite zadowolenie klienta oraz satysfakcja z możliwości zapewnienia nieograniczonej pomocy w tworzeniu jak najlepszego rozwiązania.

 
 
 
Mamy rozwiązanie na każdy pomysł!
 

Posiadamy bardzo szeroką ofertę, która każdego roku poszerzana jest o najnowsze produkty dostępne na rynku.  Pozwala to nam na zapewnić kompleksową obługę każdego, nawet najbardziej wymagającego projektu. W naszej ofercie znajduje się asortyment niezbędny do zbudowania każdej instalacji wentylacyjnej. W sprzedaży posiadamy pełen przekrój produktów wentylacyjnych, zarówno tych do rozwiązań domowych jak i profesjonalnych. Ogromną część oferowanych przez nas produktów stanowią wentylatory, ale to tylko wierzchołek góry lodowej. W sprzedaży posiadamy także akcesoria i urządzenia wentylacyjne, takie jak: regulatory obrotów, rekupertory - centrale wentylacyjne, nagrzewnice wodne i elektryczne, kształtki i kanały wentylacyjne, przewody wentylacyjne izolowane, żaluzje i kratki wentylacyjne, systemy kominowe, obrotowe nasady kominowe, materiały izolacyjne, akcesoria montażowe i wiele innych produktów z branży wentylacyjnej. 

 

Dzięki wieloletniej współpracy z największymi i wiodącymi producentami możemy mieć pewność, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości, a stosowane w nich rozwiązania techniczne są niezawodne i będące wynikiem ogromnego doświadczenia tworzących je osób.
 

Posiadamy w sprzedaży bogatą ofertę produktów oraz zapewniamy kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną!