Regulator obrotów wentylatora

 

Regulator obrotów do wentylatora

 

Regulator obrotów wentylatora jest rodzajem sterownika, który stosuje się w systemach wentylacji mechanicznej w celu włączenia/wyłączenia i regulacji prędkości obrotów wentylatorów. Urządzenia te są oferowane w postaci prostych przełączników ręcznych oraz nowoczesnych paneli elektronicznych. Ich wybór powinien być każdorazowo podyktowany rodzajem silnika zastosowanego w instalacji. 

 

Regulator obrotów wentylatora w naszej ofercie 


Jako znany i ceniony dostawca komponentów dla systemów kominowych, systemów wentylacji, rekuperacji oraz systemów dogrzewania gorącym powietrzem i klimatyzacji oferujemy szeroki wybór regulatorów i sterowników. Regulatory i sterowniki zwiększają komfort użytkowania instalacji, jednocześnie obniżając koszty jej eksploatacji. Ich montaż umożliwia odpowiednio ręczne lub automatyczne zarządzanie pracą systemu. 

 

Inwestorów poszukujących wysokiej jakości regulatorów obrotów wentylatora zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, na który składa się m.in.:

  • automatyczny regulator obrotów wentylatora

  • regulator obrotów do płynnej regulacji prędkości obrotowej wentylatorów, 

  • przełącznik biegów do wentylatorów wielobiegowych, 

  • regulator z termostatem. 

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Oferowane regulatory obrotów wentylatora to urządzenia znanych i cenionych producentów, których wybór stanowi gwarancję wysokiej sprawności, efektywności energetycznej oraz bezawaryjnej pracy systemu w długiej perspektywie czasu. 

 

Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty na wyrzutnie ścienne, przewody wentylacyjne izolowane czy wentylatory z czujnikiem ruchu.

 

 

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (16)
Regulatory obrotów
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: