Wentylator łazienkowy z czujnikiem ruchu

 

Wentylator łazienkowy z czujnikiem ruchu 

 

Łazienka, toaleta, pralnia, kuchnia to pomieszczenia szczególnie narażone na gromadzenie się wilgoci i jej negatywne skutki. Wentylatory wyciągowe nowej generacji pomagają utrzymać wilgotność powietrza na optymalnym poziomie. Swoją skuteczność zawdzięczają m.in. wyposażeniu w sterowniki z czujnikami, które uruchomiają urządzenie wyciągowe automatycznie. Jednym z takich rozwiązań jest wentylator do łazienki z czujnikiem ruchu, który włącza się po wykryciu ruchu w pomieszczeniu. 

 

Jak działają wentylatory z czujnikiem ruchu?

 

Z perspektywy użytkownika działanie wentylatorów z czujnikiem ruchu jest bardzo proste. Urządzenie uruchamia się w momencie, w którym czujnik wykryje ruch w pomieszczeniu. Oznacza to, że wentylator wyciągowy działa niezależnie od poziomu wilgotności powietrza w pomieszczeniu, tym samym nie dopuszczając do sytuacji, w której wilgoć w powietrzu osiąga poziom krytyczny. Wentylator zadziała w przypadku, w którym wejdziesz do łazienki niezależnie od tego, czy planujesz tylko umyć ręce czy wziąć ciepły prysznic. 

 

Wentylator do łazienki z czujnikiem ruchu: Oferta Polwent24

 

Jako dostawca wysokiej klasy rozwiązań z zakresu instalacji wentylacji Klientom oferujemy innowacyjne wentylatory łazienkowe o wysokiej wydajności i energooszczędnej pracy. Na nasz asortyment składają się wentylatory z czujnikiem ruchu marki VENTS. VENTS to krajowy lider rynku wentylacji domowej i profesjonalnej. Marka nieustannie rozwija swoją ofertę handlową wzbogacając ją o nowości zgodne z obowiązującymi trendami i zmieniającymi się standardami. 

 

Wentylator łazienkowy z czujnikiem ruchu VENTS to urządzenie zaprojektowane i wykonane z myślą o niezawodnej i cichej pracy. Wentylator wyciągowy z czujnikiem ruchu uaktywnia się z chwilą, w której czujnik wykryje ruch w pomieszczeniu. W praktyce oznacza to wysoki komfort korzystania z łazienki, toalety czy pralni. Dodatkowe wyposażenie wentylatora w timer umożliwia wymianę zużytego powietrza w pomieszczeniu nawet do 30 minut po tym, jak je opuścimy. 

 

Klientów zainteresowanych wyborem wentylatorów z czujnikiem ruchu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Posiadamy urządzenia pasujące do instalacji projektowanych i wykonywanych w różnych standardach. 

 

Sprawdź również nasze wentylatory do łazienki z czujnikiem wilgoci oraz wentylatory dwubiegowe.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (5)
z czujnikiem ruchu
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: