Wentylatory łazienkowe z automatyczną żaluzją

 

Wentylator łazienkowy z automatyczną żaluzją

 

Wentylator łazienkowy z automatyczną żaluzją to idealne rozwiązanie dla łazienek i toalet oraz pralni i suszarni. Służy do wspomagania wentylacji grawitacyjnej i może być instalowany w pomieszczeniach posiadających indywidualne przewody wentylacyjne. Wentylatory z automatyczną żaluzją znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych zamieszkania zbiorowego i użytku publicznego, a także w zabudowie jednorodzinnej. 

 

Jak działa wentylator z żaluzją?

 

Wentylator łazienkowy z automatyczną żaluzją zapobiega wstecznemu przepływowi powietrza. Żaluzja automatyczna otwiera się wyłącznie podczas pracy wentylatora, co pozwala uniknąć strat ciepła podczas gdy wentylator pozostaje w stanie spoczynku. To w sposób bezpośredni przekłada się na obniżenie kosztów ogrzewania i eksploatacji nieruchomości, jednocześnie zapewniając utrzymanie wilgotności powietrza w pomieszczeniach na optymalnym poziomie. 

 

Wentylator z żaluzją automatyczną: Oferta Polwent24Wentylator łazienkowy z automatyczną żaluzją to innowacyjne urządzenie, które pozwala na zapewnienie optymalnej cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach. Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów oferujemy szeroki wybór wentylatorów łazienkowych z żaluzją automatyczną marki VENTS. VENTS to czołowy polski producent wentylacji domowych i profesjonalnych. Marka od lat wyznacza kierunek rozwoju branży, zapewniając użytkownikom wentylacji dostęp do urządzeń odpowiadających bieżącym standardom. 

 

Wentylator łazienkowy z automatyczną żaluzją VENTS to produkt charakteryzujący się nowoczesnym designem i wykonaniem z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów, które zapewniają doskonałą prezencję, trwałość i odporność na szkodliwe oddziaływanie czynników występujących w środowisku pracy urządzenia. Wentylatory VENTS to także wysoka wydajność i energooszczędne działanie. 

 

Klientów zainteresowanych montażem wentylatorów łazienkowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Specjaliści Polwent24 z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze wentylatora wyciągowego, który najlepiej sprosta wymogom Twojej nieruchomości. 

 

Oferujemy również między innymi wentylatory łazienkowe z czujnikiem wilgoci i wentylatory z czujnikiem ruchu.

 

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (9)
z automatyczną żaluzją
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: