Kratki i żaluzje zewnętrzne

Kratki wentylacyjne zamykane: Ochrona przed niepożądanymi zanieczyszczeniami


Wymiana powietrza wewnętrznego na powietrze nawiewane do pomieszczeń z zewnątrz wiąże się z dużym ryzykiem nawiewania do środka różnego rodzaju zanieczyszczeń. Są to zanieczyszczenia pochodzenia biologicznego (suche liście, pyłki kwiatów, ptasie pióra – wszystko, co porusza się wraz z masami przemieszczającego się powietrza) oraz cywilizacyjnego. Aby ograniczyć ryzyko zanieczyszczenia kanałów wentylacyjnych i nawiewania zanieczyszczeń do środa kratki wentylacyjne zewnętrzne to najczęściej kratki wentylacyjne zamykane. Zastosowanie znajdują tu zarówno rozwiązania, takie jak kratka wentylacyjna z żaluzją, jak i kratka wentylacyjna zamykana automatycznie.


Kratka wentylacyjna z żaluzją: Szeroka oferta komponentów systemów wentylacji, klimatyzacji i rekuperacji


Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości rozwiązań do systemów kominowych, systemów wentylacji, rekuperacji i systemów DGP oraz klimatyzacji. Klientom oferujemy wszystko, co niezbędne do instalacji wskazanych systemów. Oferowane przez polwent24 kratki wentylacyjne zamykane idealnie nadają się do stosowania w systemach wentylacji, klimatyzacji i rekuperacji jako wyrzutnie powietrza.


Nasz asortyment obejmuje kratki wentylacyjne zewnętrzne, takie jak m.in.:


  • standardowa kratka wywiewna zewnętrzna,
  • kratka wentylacyjna z żaluzją,
  • kratka wentylacyjna zamykana automatycznie.

Klientów zainteresowanych zakupem kratki wentylacyjnej zamykanej automatycznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W stałym asortymencie posiadamy produkty znanych i cenionych producentów. To wyroby odznaczające się wysoką jakością, trwałością i odpornością na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. Ich wybór wiąże się z długotrwałą, bezawaryjną pracą instalacji.


Obok usług handlowych zapewniamy profesjonalne doradztwo. Doskonała znajomość rynku komponentów w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych Specjalistów pozwala na zapewnienie wsparcia technicznego na każdym etapie realizacji inwestycji. Klientów poszukujących rozwiązań, które najlepiej sprawdzą się w ich instalacjach zachęcamy do kontaktu. Podpowiemy, doradzimy, pomożemy w wyborze kratek wentylacyjnych zewnętrznych.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (27)
Kratki i żaluzje zewnętrzne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: