Wentylator łazienkowy z czujnikiem wilgoci

Wentylator łazienkowy z czujnikiem wilgotności 

 

Łazienka to pomieszczenie szczególnie narażone na gromadzenie się wilgoci i niekorzystne skutki tego procesu. Dlatego też dbanie o odpowiednią cyrkulację powietrza w łazience jest niezwykle ważne. Wentylator łazienkowy z czujnikiem wilgoci to urządzenie, którego pracą zarządza higrostat. W momencie, w którym poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu osiąga określony poziom czujnik automatycznie uruchamia wentylator, który pracuje, aż poziom wilgotności spadnie do standardowego. 

Wentylator z czujnikiem wilgotności to funkcjonalne rozwiązanie, z zalet którego możemy korzystać w pomieszczeniach gospodarczych oraz mieszkalnych. Najczęściej stosowany jest w łazienkach, toaletach i pralniach, ponieważ to pomieszczenia szczególnie narażone na akumulację wilgoci i trudne w wietrzeniu. 

 

Wentylator z czujnikiem wilgoci: Czym się charakteryzuje?

 

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów dostarczamy wentylatory łazienkowe z czujnikiem wilgoci marki VENTS. VENTS to lider branży wentylacyjnej, w ofercie którego znajdziemy komponenty dedykowane do wentylacji domowych, jak i rozwiązania dla wentylacji profesjonalnej. Wentylator łazienkowy z czujnikiem wilgoci marki VENST to urządzenie, które idealnie wpisuje się w obowiązujące trendy branżowe, jednocześnie zapewniając atrakcyjny design odpowiadający wymaganiom stawianym eleganckim wnętrzom mieszkalnym i komercyjnym. 

Wentylator do łazienki z czujnikiem wilgotności charakteryzuje się wykonaniem z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów, m.in. tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV. Jego konstrukcja została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, aby zapewnić wysoką wydajność, przy jednoczesnej energooszczędnej pracy i niskim poziomie hałasu. 

 

Wentylatory łazienkowe z czujnikiem wilgoci: Szeroki wybór rozwiązań

 

W sklepie internetowym Polwent24 znajdziesz szeroki wybór wentylatorów łazienkowych wyposażonych w czujniki wilgotności. To urządzenia dedykowane do pracy w najbardziej wymagających warunkach, dzięki którym zapewnisz optymalny poziom wilgotności powietrza w tzw. pomieszczeniach mokrych oraz przestrzeniach trudnych do regularnego wietrzenia (m.in. tzw. ślepych łazienkach). 


Klientów zainteresowanych wyborem efektywnych energetycznie wentylatorów łazienkowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na wentylatory VENTS, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści Polwent24 z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze wentylatora, który najlepiej sprosta Twoim potrzebom i oczekiwaniom. 

 

Oferujemy również wentylatory łazienkowe z timerem i wentylatory z żaluzją automatyczną.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (19)
z czujnikiem wilgoci
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: