Obejmy montażowe

Prawidłowy i stabilny montaż przewodów kominowych, wentylacji i klimatyzacji wymaga zastosowania odpowiednich akcesoriów montażowych. Obejma montażowa to łatwy, a zarazem funkcjonalny komponent umożliwiający stabilny i bezpieczny montaż przewodu w wybranym miejscu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy obejmy montażowe znanych i cenionych producentów. Oferowane systemy doskonale sprawdzają się w zróżnicowanych aplikacjach, umożliwiając montaż przewodów kominowych, wentylacji i klimatyzacji. Nasze obejmy montażowe mogą być stosowane zarówno w przypadku tradycyjnych instalacji, jak i nowoczesnych rozwiązań korzystających z właściwości rekuperacji. Na szczególną uwagę zasługują w tym zakresie specjalne obejmy o bardzo dobrych właściwościach akustycznych, których zadaniem jest niwelowanie drgań przewodów powodowanych ruchem powietrza.


Obejma montażowa – szeroki wybór akcesoriów


Klientów poszukujących wysokiej jakości akcesoriów montażowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W asortymencie posiadamy obejmy montażowe różniące się pod względem materiału i przeznaczenia. Dostarczamy m.in. obejmy montażowe z uszczelkami oraz obejmy wentylacyjne z okładziną wibroakustyczną. Posiadamy wyłącznie produkty renomowanych marek, co stanowi najlepszą gwarancję ich jakości i trwałości, a także łatwości montażu.

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy o dyspozycji. Nasi Eksperci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze odpowiednich akcesoriów montażowych do Państwa potrzeb. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą wentylatorów kanałowych, wentylatorów osiowych Vents Silenta oraz wentylatorów dachowych.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (14)
Obejmy montażowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: