Wentylatory osiowe wyciągowe

Wentylatory osiowe: Wywiewna i nawiewna wentylacja pojedynczych pomieszczeń


Zapewnienie optymalnych warunków pracy i odpoczynku w pomieszczeniu wymaga stałej wymiany zużytego powietrza na świeże. W obiektach wyposażonych w wentylację grawitacyjną obieg powietrza jest uzależniony od warunków atmosferycznych, dlatego koniecznością staje się jego wymuszanie. Do tego celu służą wentylatory osiowe wyciągowe i nawiewne przeznaczone do montażu w kanale wentylacyjnym lub bezpośrednio w ścianie.


Wentylatory wyciągowe i nawiewne: Szeroki wybór wysokiej jakości rozwiązań


Starając się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów dostarczamy wentylatory znanych i cenionych producentów. To urządzenia o bardzo dobrych parametrach pracy, przy jednoczesnej wysokiej estetyce wykonania. Odznaczają się trwałością i odpornością na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. Są łatwe do utrzymania w czystości i ekonomiczne w użytkowaniu. W stałym asortymencie posiadamy rozwiązania takie, jak:

  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory wyciągowe,
  • wentylatory wyciągowe przemysłowe,
  • wentylatory nawiewne.

p>Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują wentylatory wyciągowe przemysłowe. To urządzenia projektowane i wykonywane na potrzeby obiektów przemysłowych. Znajdują zastosowanie w kuchniach przemysłowych oraz różnego rodzaju halach produkcyjnych – wszędzie tam, gdzie ze względu na specyfikę obsługiwanego procesu technologicznego niezbędne jest zapewnienie stałej wymiany powietrza wewnętrznego na świeże powietrze z zewnątrz. Wentylatory osiowe zapewniają optymalny poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniach i ułatwiają usuwanie zanieczyszczeń stałych.


Wentylatory osiowe: Fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji instalacji


Klientów zainteresowanych wyborem wentylatorów osiowych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości elementów do systemów wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji. Bardzo dobra znajomość rynku w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem z zakresu prawidłowej pracy powyższych systemów pozwala nam zapewniać fachową pomoc w wyborze komponentów.


Zapraszamy do skorzystania z oferty na: kanały izolowane, wentylatory ścienne oraz wentylatory sufitowe.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (15)
Wentylatory osiowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: