Akcesoria kominkowe - Farby żaroodporne, preparaty

 

Akcesoria kominkowe 

 

Akcesoria kominkowe to produkty, których podstawowym zadaniem jest poprawa funkcjonalności kominka oraz ułatwienie jego utrzymania w czystości. Ważnym akcesorium dla użytkowników kominków jest farba żaroodporna. Farba żaroodporna Hansa do kominka to wyrób przeznaczony do zabezpieczania powierzchni narażonych na działanie wysokiej temperatury. Dzięki temu farba żaroodporna do kominka bardzo dobrze nadaje się do wymalowań renowacyjnych wkładów kominkowych i elementów metalowych w instalacji, a także kominków wolnostojących. Farba żaroodporna może być również stosowana do regeneracji i konserwacji kominków zewnętrznych. Produkt charakteryzuje się bardzo dobrym kryciem oraz wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Z kolei środki Hansa wspomagające usuwanie sadzy, smoły i kreozytu znajdują zastosowanie przy wspomaganiu czyszczenia i zapobiegania osadzaniu się tych produktów spalania w kominach spalinowych, piecach, kotłach i kominkach. Regularnie stosowane podczas całego sezonu grzewczego niemalże całkowicie eliminują uciążliwe i częste czyszczenie mechaniczne tych urządzeń i wkładów kominowych. Bardzo dobrym rozwiązaniem są urządzenia Hansa do samodzielnego czyszczenia kominów spalinowych od dołu. Występują w zestawach przystosowanych do czyszczenia kominów ręcznie lub przy pomocy wiertarki lub wkrętarki. Poszczególne elementy zestawów Hansa do czyszczenia kominów od dołu, takie jak dodatkowe przedłużki („kijki”), głowice, adaptery, szczotki i włosie, można dokupić również oddzielnie.

 

Farba żaroodporna i pozostałe akcesoria kominkowe 

 

Jako dostawca rozwiązań dla systemów kominowych i systemów dogrzewania gorącym powietrzem oferujemy szeroki wybór akcesoriów kominkowych, które:

  • ograniczają koszty związane z eksploatacją urządzeń grzewczych,

  • zwiększają poziom bezpieczeństwa użytkowania kominków, pieców czy kotłów grzewczych, 

  • pomagają utrzymać te urządzenia i wkłady kominowe w czystości, 

  • pomagają w naprawach i regeneracji tych urządzeń grzewczych,

  • podnoszą niezawodność i obniżają koszty związane z ogrzewaniem pomieszczeń.

 

W stałym asortymencie posiadamy zarówno akcesoria dedykowane potrzebom kominków wykorzystywanych w systemach ogrzewania kominkowego, jak i tych rozpalanych dla przyjemności. Klientów poszukujących wysokiej jakości akcesoriów zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na środki do czyszczenia komina

Cena
Pokaż wyniki (23)
Akcesoria kominkowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: