Wentylatory ścienne sufitowe

Wentylatory sufitowe: Sprawna praca, estetyczny wygląd, energooszczędne działanie


W obiektach wyposażonych w wentylację grawitacyjną koniecznym może się okazać wspomaganie obiegu powietrza. Do tego celu służą wysokiej jakości wentylatory ścienno-sufitowe, które swoją pracą zwiększają cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, tym samym ułatwiając jego wymianę. Wentylatory sufitowe i ścienno-sufitowe poleca się przede wszystkim do pomieszczeń, które są szczególnie narażone na szkodliwy wpływ wilgoci. Instaluje się je w łazienkach, kuchniach, pomieszczeniach gospodarczych, a nierzadko także w garażach. Ich regularna praca pozwala przeciwdziałać skutkom osiadania wilgoci na przegrodach budowlanych oraz elementach wyposażenia pomieszczenia. Wentylatory sufitowe wpływają na poprawę warunków w pomieszczeniu, przyczyniając się do możliwości jego komfortowego użytkowania. Eliminują nadmiar wilgoci oraz inne zanieczyszczenia z powietrza. Pracują wydajnie i są energooszczędne w użytkowaniu.


Wentylatory ścienno-sufitowe: Szeroki wybór rozwiązań


Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby inwestorów dostarczamy wysokiej jakości wentylatory ścienno-sufitowe dedykowane do instalacji w obiektach mieszkalnych i użytkowych. Każdy wentylator sufitowy w naszej ofercie to urządzenie odznaczające się:

  • wysoką sprawnością,
  • energooszczędną pracą,
  • estetycznym wykonaniem,
  • wysoką odpornością mechaniczną,
  • łatwością utrzymania w czystości.

Klientów zainteresowanych wyborem wentylatorów sufitowych lub ścienno-sufitowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Obok wentylatorów sufitowych dostarczamy również dedykowane wentylatory ścienne łazienkowe przeznaczone do instalacji w tzw. pomieszczeniach mokrych. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Jako specjaliści w zakresie instalacji wentylacji i klimatyzacji z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w takim doborze komponentów, aby zapewnić jak najbardziej wydajną pracę systemu.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (1)
ścienno - sufitowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:

Wentylator NV 15

Indeks katalogowy: 007-0334

  • Producent:
  • Kraj pochodzenia:
    • Polska
104,64 zł -15% 88,94 zł 72,31 zł + 23% VAT / szt.
Dostępne
Czas wysyłki: 1-2 dni