Silny środek do czyszczenia szyb kominkowych
 • Pojemność [ml]:
  • 500
 • Kraj pochodzenia:
 • Producent:
 • Waga z opakowaniem [kg]:
  • 1

Hansa Preparat do czyszczenia szyb 500ml

Indeks katalogowy: HA/PDC-1-0,5

 • Dostępność: Dostępne
 • Czas dostawy: Czas wysyłki: 2-3 dni
 • Dostawa: od 11,50 zł (ORLEN Paczka - automaty i stacje Orlen)
39,60 zł brutto / szt. 32,20 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

SILNY PREPARAT DO CZYSZCZENIA SZYB KOMINKOWYCH 500ml
 

MOCNY ŚRODEK W SPRYSKIWACZU
 

 
 
NAJSKUTECZNIEJSZY NA RYNKU ŚRODEK DO CZYSZCZENIA I ZAPOBIEGANIA BRUDZENIU SIĘ SZKŁA SZYB KOMINKOWYCH

 

   Palące się polana lub węgiel wydzielają sadzę i kreozot – szkodliwe substancje, których część osiada po wewnętrznej stronie szyb kominkowych i piecyków. Mało tego, z wirów powietrznych, powstających podczas spalania, te lepkie osady przyciągają cząsteczki popiołu wirujące wewnątrz pieca lub kominka, pokrywając szkło jeszcze jedną warstwą osadu. W ten sposób na szkle tworzy się powłoka szarego osadu, która nie tylko zatrzymuje dużą część światła, wydobywającego się z pieca lub kominka, ale również pogarsza przenikanie cieplne. Z biegiem czasu może zmniejszyć się odporność szkła na nagłe zmiany temperatury, a rysujący powierzchnię szkła popiół może pozostawić rysy niemożliwe do usunięcia.

  

   Preparat do czyszczenia szyb kominkowych HANSA jest przeznaczony do czyszczenia szklanych drzwi pieców i kominków z osadu, sadzy i innych zanieczyszczeń. Efektywnie czyści spaleniznę ze szklanych powierzchni, odtłuszcza je. Wszystkie preparaty HANSA do szyb kominkowych nie zawierają szlifujących komponentów, dlatego też nie rysują szkła.

 

UŻYCIE
Potrząśnij butelką. Równomiernie rozpyl preparat na wychłodzoną wewnętrzną powierzchnię zanieczyszczonych drzwi kominkowych. Poczekaj kilka minut. Wyczyść drzwi ściereczką lub gąbką. Jeśli szkło nie zostało oczyszczone, powtórz czynność. Następnie dobrze umyj szkło gąbką zwilżoną wodą.
Aby osiągnąć jak najlepszy efekt czyszczenia, zalecamy używanie gąbki doczyszczenia szyb kominkowych HANSA specjalnie przeznaczonej do czyszczenia szkła szyb kominkowych wraz z preparatami do czyszczenia szyb kominkowych HANSA (kliknij obrazek obok):

 

 

 

Zobacz także

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...

Koszty dostawy

ORLEN Paczka - automaty i stacje Orlen : od 11,50 zł
ORLEN Paczka - punkty i kioski : od 11,50 zł
InPost Paczkomaty 24/7 : od 16,99 zł
Przesyłka paletowa : od 233,70 zł
Przesyłka kurierska gabarytowa : od 79,83 zł
Przesyłka kurierska : od 24,48 zł

Zapytaj o produkt